Biuro Rozwoju Gdańska

- jednostka organizacyjna miasta

Adres korespondencyjny:
Biuro Rozwoju Gdańska
ul. Wały Piastowskie 24
80-855 Gdańsk
Godziny pracy:
Pon.-Pt. 7:30-15:30
Strona BIP BRG:
bip.brg.gda.pl
Strona BRG:
www.brg.gda.pl
Adres skrzynki ePUAP:
/BRG/SkrytkaESP
NIP:
583-26-21-235
REGON:
191840275

Telefony:

Sekretariat :

tel. (58) 308-44-44

tel. (58) 308-44-45

tel. (58) 308-44-51

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

pok. nr 401, IV piętro

Rewitalizacja :

tel. (58) 308-44-28

email:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

pok. nr 2, parter

Dyrektor :

Edyta Damszel-Turek

tel. (58) 308-44-44

Zastępca Dyrektora :

Wiesława Szermer

tel. (58) 308-44-45

 

Zastępca Dyrektora:
Ewa Pielak

tel. (58) 308-43-76

 

Kadry :

tel. (58) 308-44-33

 

Księgowość:

tel. (58) 308-44-39

 

Inspektor Ochrony Danych (IOD): Wojciech Piasecki

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

W sprawie interwencji Dyrektor Biura Rozwoju Gdańska przyjmuje interesantów w każdą środę.
W celu umówienia spotkania prosimy o kontakt telefoniczny ( 58 308 44 44 ).

Zespoły projektowe:

Zespół Urbanistyczny
Oliwa

tel. (58) 308-44-53
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
więcej

Kierownik: Dorota Kucharczak
tel. (58) 308-44-53
mail: dorota.kucharczak@brg.gda.pl

Ilona Bogdańska
tel. (58) 308-44-55
mail: ilona.bogdanska@brg.gda.pl

Maria Zabiełło
tel. (58) 308-44-55
mail: maria.zabiello@brg.gda.pl

Krzysztof Krzemiński
tel. (58) 308-44-64
mail: krzysztof.krzeminski@brg.gda.pl

Paweł Malinowski
tel. (58) 308-44-64
mail: pawel.malinowski@brg.gda.pl

 

Zespół Urbanistyczny
Południe

tel. (58) 308-44-75
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
więcej

Kierownik: Agnieszka Ostrzycka
tel. (58) 308-44-75
mail: agnieszka.ostrzycka@brg.gda.pl

Sylwia Lemańska
tel. (58) 308-43-51
mail: sylwia.lemanska@brg.gda.pl

Magdalena Olejnik
tel. (58) 308-43-51
mail: magdalena.olejnik@brg.gda.pl

Tomasz Sojak
tel. (58) 308-44-51
mail: tomasz.sojak@brg.gda.pl

Magdalena Kawka
tel. (58) 308-44-74
mail: magdalena.kawka@brg.gda.pl

Anna Borzyszkowska
tel. (58) 308-44-74
mail: anna.borzyszkowska@brg.gda.pl

Ewa Lichota
tel. (58) 308-44-73
mail: ewa.lichota@brg.gda.pl

Winicjusz Momont
tel. (58) 308-44-73
mail: winicjusz.momont@brg.gda.pl

Zespół Urbanistyczny
Port

tel. (58) 308-44-21
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
więcej

Kierownik: Maria Magdalena Koprowska
tel. (58) 308-44-21
mail: maria.koprowska@brg.gda.pl

Andrzej Napiórkowski
tel. (58) 308-44-19
mail: andrzej.napiorkowski@brg.gda.pl

Danuta Giorewa-Brach
tel. (58) 308-44-25
mail: danuta.giorewa-brach@brg.gda.pl

Monika Thurau
tel. (58) 308-44-19
mail: monika.thurau@brg.gda.pl

Piotr Rugień
tel. (58) 308-44-19
mail: piotr.rugien@brg.gda.pl

Zespół Urbanistyczny
Śródmieście

tel. (58) 308-44-79
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
więcej

Kierownik: Monika Rościszewska
tel. (58) 308-44-79
mail: monika.rosciszewska@brg.gda.pl

Tomasz Lewandowski
tel. (58) 308-44-29
mail: tomasz.lewandowski@brg.gda.pl

Piotr Zasada
tel. (58) 308-44-29
mail: piotr.zasada@brg.gda.pl

Katarzyna Rosiak
tel. (58) 308-44-78
mail: katarzyna.rosiak@brg.gda.pl

Maria Kowalska
tel. (58) 308-44-78
mail: maria.kowalska@brg.gda.pl

 

 

 

 

Zespół Urbanistyczny
Wrzeszcz

tel. (58) 308-44-97
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
więcej

Kierownik: Irena Grzywacz
tel. (58) 308-44-97
mail: irena.grzywacz@brg.gda.pl

Jarosław Wincek
tel. (58) 308-42-57
mail: jaroslaw.wincek@brg.gda.pl

Milena Radziszewska
tel. (58) 308-42-57
mail: milena.radziszewska@brg.gda.pl

Małgorzata Szypcio
tel. (58) 308-44-98
mail: malgorzata.szypcio@brg.gda.pl

Dorota Korzeniowska
tel. (58) 308-44-98
mail: dorota.korzeniowska@brg.gda.pl

 

Zespół Urbanistyczny
Zachód

tel. (58) 308-44-91
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
więcej

Kierownik: Małgorzata Momont
tel. (58) 308-44-91
mail: malgorzata.momont@brg.gda.pl

Małgorzata Jaroszkowska
tel. (58) 308-42-46
mail: malgorzata.jaroszkowska@brg.gda.pl

Agata Piszczek
tel. (58) 308-42-46
mail: agata.piszczek@brg.gda.pl

Ewa Łopacka
tel. (58) 308-44-85
mail: ewa.lopacka@brg.gda.pl

Katarzyna Olejniczak
tel. (58) 308-44-85
mail: katarzyna.olejniczak@brg.gda.pl

 

Zespół Transportu

tel. (58) 308-44-36
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
więcej

Kierownik: Karolina Rospęk-Aszyk
tel. (58) 308-44-36
mail: karolina.rospek-aszyk@brg.gda.pl

Tomasz Budziszewski
tel. (58) 308-44-12
mail: tomasz.budziszewski@brg.gda.pl

Krzysztof Maciasz
tel. (58) 308-44-12
mail: krzysztof.maciasz@brg.gda.pl

Joanna Zielińska
tel. (58) 308-44-14
mail: joanna.zielinska@brg.gda.pl

Aneta Woch-Szojda
tel. (58) 308-44-14
mail: aneta.woch-szojda@brg.gda.pl

Alicja Gumienna
tel. (58) 308-44-83
mail: alicja.gumienna@brg.gda.pl

Krystian Mowiński
tel. (58) 308-44-05
mail: krystian.mowinski@brg.gda.pl

Jowita Olech
tel. (58) 308-44-83
mail: jowita.olech@brg.gda.pl

Zespół Środowiska i Inżynierii

tel. (58) 308-44-07
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
więcej

Kierownik: Bogusław Grechuta
tel. (58) 308-44-07
mail: boguslaw.grechuta@brg.gda.pl

Magdalena Andrzejczuk
tel. (58) 308-42-37
mail: magdalena.andrzejczuk@brg.gda.pl

Michał Kozłowski
tel. (58) 308-42-37
mail: michal.kozlowski@brg.gda.pl

Jolanta Florczyk
tel. (58) 308-44-17
mail: jolanta.florczyk@brg.gda.pl

Klaudia Moszczyńska-Brożyna
tel. (58) 308-44-17
mail: klaudia.moszczynska-brozyna@brg.gda.pl

Wiktor Łącki
tel. (58) 308-44-17
mail: wiktor.lacki@brg.gda.pl

Dariusz Brzeziński
tel. (58) 308-44-32
mail: dariusz.brzezinski@brg.gda.pl

Beata Ochmańska
tel. (58) 308-44-32
mail: beata.ochmanska@brg.gda.pl

Barbara Stefańska
tel. (58) 308-44-94
mail: barbara.stefanska@brg.gda.pl

Marzena Mruk-Wszałek
tel. (58) 308-44-94
mail: marzena.mruk-wszalek@brg.gda.pl

Marta Leś-Szczechowska
tel. (58) 308-44-93
mail: marta.les-szczechowska@brg.gda.pl

Grażyna Opalińska
tel. (58) 308-44-93
mail: grazyna.opalinska@brg.gda.pl

Zespół Rewitalizacji i Dziedzictwa Kulturowego

tel. (58) 308-44-28
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
więcej

Kierownik: Ewa Pielak
tel. (58) 308-43-76
mail: ewa.pielak@brg.gda.pl

Anna Górska
tel. (58) 308-44-28
mail: anna.gorska@brg.gda.pl

Grzegorz Karbowski
tel. (58) 308-44-27
mail: grzegorz.karbowski@brg.gda.pl

Agata Stanisławska-Prus
tel. (58) 308-44-02
mail: agata.stanislawska-prus@brg.gda.pl

Malwina Henke
tel. (58) 308-44-24
mail: malwina.henke@brg.gda.pl

Anna Konopka
tel. (58) 308-44-24
mail: anna.konopka@brg.gda.pl

Daria Pietrzkiewicz
tel. (58) 308-44-24
mail: daria.pietrzkiewicz@brg.gda.pl

Agnieszka Sulewska
tel. (58) 308-42-13
mail: agnieszka.sulewska@brg.gda.pl

Agata Stec-Rachwał
tel. (58) 308-42-13
mail: agata.stec-rachwal@brg.gda.pl

Agnieszka Jaworska
tel. (58) 308-44-62
mail: agnieszka.jaworska@brg.gda.pl

Maja Małowiejska
tel. (58) 308-44-62
mail: maja.malowiejska@brg.gda.pl

Zespół Analiz Przestrzennych

tel. tel. (58) 308-44-84
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
więcej

Kierownik: Justyna Przeworska
tel. (58) 308-44-84
mail: justyna.przeworska@brg.gda.pl

Anna Gralewska
tel. (58) 308-44-11
mail: anna.gralewska@brg.gda.pl

Marta Gurgul
tel. (58) 308-44-11
mail: marta.gurgul@brg.gda.pl

Katarzyna Hrynkiewicz
tel. (58) 308-44-11
mail: katarzyna.hrynkiewicz@brg.gda.pl

Maciej Rogocz
tel. (58) 308-44-27
mail: maciej.rogocz@brg.gda.pl

Marzena Budzyńska
tel. (58) 308-44-27
mail: marzena.budzinska@brg.gda.pl

Mateusz Żuk
tel. (58) 308-44-61
mail: mateusz.zuk@brg.gda.pl

Marek Laskowski
tel. (58) 308-44-61
mail: marek.laskowski@brg.gda.pl

Adam Rodziewicz
tel. (58) 308-44-61
mail: adam.rodziewicz@brg.gda.pl

 

 

Zespół Przestrzeni Publicznych i Krajobrazu

więcej

Anna Fikus-Wójcik
tel. (58) 308-44-35
mail: anna.fikus-wojcik@brg.gda.pl

Agnieszka Rózga-Micewicz
tel. (58) 308-44-90
mail: agnieszka.rozga-micewicz@brg.gda.pl

Maja Wypychowska
tel. (58) 308-44-90
mail: maja.wypychowska@brg.gda.pl

Zespół Wsparcia Projektowego

więcej

Maria Dąbrowska
tel. (58) 308-44-52
mail: maria.dabrowska@brg.gda.pl

Joanna Kalicińska-Klimek
tel. (58) 308-44-52
mail: joanna.kalicinska.klimek@brg.gda.pl

Krzysztof Wójcicki
tel. (58) 308-44-60
mail: krzysztof.wojcicki@brg.gda.pl

Zespół Komunikacji Społecznej

tel. (58) 308-44-46
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
więcej

Ewa Zajko
tel. (58) 308-44-46
mail: ewa.zajko@brg.gda.pl

Agnieszka Siedlecka
tel. (58) 308-44-37
mail: agnieszka.siedlecka@brg.gda.pl

Julia Nowosielecka
tel. (58) 308-44-37
mail: julia.nowosielecka@brg.gda.pl

 

Kontakt dla Rad Dzielnic
Ewa Zajko

tel. 601 174 000
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Kontakt MKUA
Joanna Kalicińska-Klimek

tel. 58 308 44 52
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Gdzie kierować pytania dotyczące planów?

Procedowanych:

Biuro Rozwoju Gdańska
tel. (58) 308-44-45
tel. (58) 308-44-51
pon-pt 7:30-15:30

Obowiązujących:

Wydział Urbanistyki i Architektury Urzędu Miejskiego w Gdańsku
tel. (58) 323-64-52
Z obowiązującymi planami można zapoznać się na stronie Urzędu Miejskiego