Celem konsultacji j było zapoznanie się interesariuszy rewitalizacji z projektem zmiany uchwały nr XXII/607/16 Rady Miasta Gdańska z dnia 28 kwietnia 2016 roku dotyczącej obszaru zdegradowanego i obszaru rewitalizacji oraz zebranie uwag, opinii i propozycji.

Projekt uchwały z uzasadnieniem oraz formularz konsultacyjny były dostępne w dniach od 31 stycznia 2019 r. do 01 marca 2019 r.  w Biuletynie Informacji Publicznej publikowanym na stronie internetowej Biura Rozwoju Gdańska  http://bip.brg.gda.pl.

  1. Konsultacje przeprowadzone zostały  w formie:
  2. spotkania otwartego z interesariuszami rewitalizacji umożliwiającego omówienie projektu uchwały, a także wyrażenie przez interesariuszy uwag, opinii i propozycji składanych ustnie do protokołu. Spotkanie odbyło się 07 lutego 2019 roku w godzinach od 17:00 do 18:00 w siedzibie Biura Rozwoju Gdańska, ul. Wały Piastowskie 24; w sali nr 408;
  3. zbierania uwag ustnych w punkcie konsultacyjnym, tj. w Zespole Rewitalizacji i Dziedzictwa Kulturowego Biura Rozwoju Gdańska, Wały Piastowskie 24, pok. 7a.
  4. zbierania uwag w postaci papierowej lub elektronicznej, w tym za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności poczty elektronicznej i przesłania ich na adres email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do 01 marca 2019 roku.