W związku z zagrożeniem epidemiologicznym rozprzestrzeniania się koronawirusa SARS-Cov-2 oraz ograniczeniami w realizacji spotkań i dostępności pracowników, Biuro Rozwoju Gdańska ogłasza zmianę terminu wyznaczonego na składanie ofert.

Zgodnie z zapisami zarządzenia nr 378/20 Prezydenta Miasta Gdańska z dnia 20 marca 2020r. zmieniającego Zarządzenie Prezydenta Miasta Gdańska w sprawie przyjęcia i ogłoszenia szczegółowych warunków otwartego konkursu ofert na realizację zadań publicznych z zakresu rewitalizacji społecznej dzielnic objętych Programem Rewitalizacji, określonych w „Programie współpracy Miasta Gdańska z organizacjami pozarządowymi na rok 2020”, wyznaczono nowe dłuższe terminy na składanie i rozpatrywanie ofert, tj.:

  1. termin składania ofert ustala się na dzień 6 kwietnia 2020 r.;
  2. termin na dostarczenie potwierdzenia złożenia oferty ustala się na dzień 6 kwietnia 2020 r., ponadto dodaje się możliwość złożenia potwierdzenia drogą mailową na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.;
  3. termin rozpatrzenia ofert ustala się na dzień 24 kwietnia 2020 r.;
  4. termin opublikowania wykazu ofert zawierających braki formalne ustala się na dzień 10 kwietnia 2020 r.;
  5. termin na uzupełnienie braków formalnych ofert ustala się na  okres od 14 do 16 kwietnia 2020 r.

Oferty należy składać za pośrednictwem elektronicznego generatora ofert witkac.pl do dnia 6 kwietnia 2020 r. do godz. 15:30.

 https://witkac.pl/#contest/view?id=12653

 
Link do ogłoszenia: https://bip.brg.gda.pl/rewitalizacja/konkursy/848-konkurs-na-realizacje-zadania-rewitalizacja-spoleczna-dzielnic-objetych-programem-rewitalizacji