Otwarty konkurs ofert Biura Rozwoju Gdańska na realizację zadania publicznego zgodnie z „Programem współpracy Miasta Gdańska z organizacjami pozarządowymi na rok 2022” na podstawie warunków określonych w Zarządzeniu nr 198/22 Prezydenta Miasta Gdańska z dnia 11 lutego 2022 r. w sprawie przyjęcia i ogłoszenia szczegółowych warunków otwartego konkursu ofert na realizację zadań publicznych z zakresu rewitalizacji społecznej dzielnic objętych Programem Rewitalizacji.

Miasto Gdańsk / Biuro Rozwoju Gdańska ogłasza otwarty konkurs ofert na realizację zadań::

  1. Wspieranie działań społecznych w podobszarze rewitalizacji Orunia
  2. Wspieranie działań społecznych w podobszarze rewitalizacji Nowy Port z Twierdzą Wisłoujście
  3. Wspieranie działań społecznych w podobszarze rewitalizacji Biskupia Górka i Stary Chełm
  4. Wspieranie działań społecznych w podobszarze Dolne Miasto i Placu Wałowego wraz z Starym Przedmieściem na które przeznaczono łączną kwotę: 164 000 zł.


Konkurs jest organizowany w ramach „Programu współpracy Miasta Gdańska z organizacjami pozarządowymi na rok 2022”.

Oferty konkursowe należy składać za pośrednictwem systemu elektronicznego witkac.pl

Termin elektronicznego składania wniosków upływa 7 marca 2022 o godzinie 15.30

Termin elektronicznego składania ofert mija 7 marca 2021 r o godzinie 15.30. Termin składania potwierdzenia złożenia oferty zawierającego sumę kontrolną, które zostało podpisane zgodnie z upoważnieniem do reprezentacji oferenta mija 10 marca 2022 r.

Oferty można składać tylko drogą elektroniczną przez stronę internetową generatora ofert . Po wypełnieniu poszczególnych pól generatora, system generuje ofertę zgodną z obowiązującym wzorem. Informacje dostępne są w siedzibie Organizatora konkursu, tj. Biurze Rozwoju Gdańska przy ul. Wały Piastowskie 24, kontakt: tel. 58 308 44 28, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Merytorycznych konsultacji udziela: p. Katarzyna Werner, tel. (58) 308 44 02, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Do pobrania – dokumentacja konkursowa: